Муфта латунна хромована, внутрішня різьба 1".

На поточний момент на українському ринку немає дефіциту в різьбових латунних фітингах. Їх пропонують різні виробники.
В нашем магазине представлены трубные соединения в ценовых категориях от экономной до премиум, разнообразных брендов и стран со всего мира. И тут уже от покупателя зависит, что ему важнее. Если во главу угла ставить дешевизну - стоит приобретать товар эконом. У нас на сайте это - STA. Она штампуется в Харьковской области и самого что ни на есть бюджетного диапазона. Внешний вид фитингов этой марки оставляет желать лучшего.
Если Вам нужно чтобы водопроводные стыки и переходы выглядели достойно и у Вас нет возможности их прятать в короба - выбирайте более качественные фитинги.
Наприклад, ASCO Armatura. Робляться вони на заводі в Туреччині (серія Proffi - проводиться в нашій державі), сертифіковані в Україні.
Продаються вони в магазинах з 2008 року. І найголовніше - вони виглядають відмінно. І вони реально не зіпсують інтер'єр ванної або кухні, наприклад.
З АСКО ви зможете підібрати фітинги на будь-який смак, і за ціною вони значно нижче того ж Valtec-а.
Матеріал всього асортименту цього бренду - CW614N - на сьогодні саме ця латунь вважається оптимальною за показниками надійності і вартості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид муфти | Сполучна |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Матеріал муфти | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, дюйм | 1" |
- Ціна: 107,64 ₴






