
3SDm1.8/20 Насос свердловинний відц.,0,55kW (2.8m3/год.,81m.,підкл.2) + 40m кабель FROG
8 080,20 ₴
- В наявності
- Код: ТР-00025345
+380 (50) 548-89-56
МТСповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Свердловинний відцентровий насос FROG 3SDm1.8/20 2.8 м3/год.,81 м з кабелем 40м потужністю 0,55 кВт. Стандартне підключення кабеля.
Сфера застосування:
• Подача води з колодязя або резервуара
• Подача води для сільськогосподарських цілей
• Промислове охолодження та переробка
• Розподіл води та підвищення тиску тощо
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
• Максимальна температура води: 35˚С
• Максимально дозволений вміст піску: 1500 г/м3
• Маслонаповнений двигун з обмоткою
• Максимальна глибина занурення: 100 м
• Напруга / частота: 220-240 В / 50 Гц (оснащено контрольною
автоматикою)
• Клас ізоляції: В
• Клас захисту: IP68
МАТЕРІАЛИ:
Корпус насоса: нержавіюча сталь
Вхідний отвір, випускний отвір Cast-Cu (лита мідь)
Фільтр AISI 304SS
Механічне ущільнення: Кераміка
Дифузор: PC
Верхня опора: Мідь/Сталь
Робочі колеса: Поліацеталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Вага | 10.96 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальна глибина занурення | 66 м |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Максимальна пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Виробник | Cast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 1130 мм |
| Штрихкод | |
| Штрихкод | 4823122424150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 080,20 ₴








