Вилив для ванни MILLZ – зручний гусак для щоденного використання. Вилив зручно регулюється за допомогою повертання, що допоможе уникнути розбризкування. Має стійке хромове покриття, яке надає гусаку естетичний вигляд, захищає від іржавіння та втрати блиску навіть після довгострокового користування. Гусак має довгу, пласку форму. Підходить для змішувачів з довгими поворотними гусаками. Довжина виробу 35 см.
Країна-виробник Китай.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MILLZ |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення виливу | Для ванни |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Аератор | Так |
| Вага | 0.13 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Приєднувальний розмір виливу | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,59 ₴


