Картриджний змішувач MILLZ для мийки із силуміну з гнучким виливом та боковою ручкою. Модель перевірена часом, має надійний та чіткий дизайн, що робить цей змішувач лідером серед покупців. Змішувач упакований в тканинний мішок для запобігання царапин під час транспортування і поставляється в міцній упаковці. У комплекті: змішувач, кріплення (шланги та гайки), гарантійний талон та інструкція.
Гарантія на корпус змішувача 1рік.
Країна-виробник Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MILLZ |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 416 ₴








