Шланг з’єднувальний 1/2’’ ВВ ASCO із ПВХ призначений для подачі під тиском від газової магістралі природного газу, вуглеводневих зріджених паливних газів (пропан, бутан, ацетилен) до побутових газових приладів. Рукав шланга газового виготовлений з пластифікованого полівінілхлоридного пластикату (білого або чорного кольору). Кінцевики металеві. Внутрішній діаметр рукава, D = 12,2 мм Зовнішній діаметр рукава, D = 16,8 мм; Умовний прохід, DN - 12 мм Розмір різьбових частин шлангів газових G1/2’’ ВВ Номінальний тиск PN20 Мінімальний радіус вигину (90 + 110) мм Температура експлуатації 0…+30°С Розміри шлангів, мм - 300, 400, 500, 600, 800, 1000. 1200, 1500, 2000, 2500, 3000, 3500, 4000, 4500, 5000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Країна виробник | Китай |
| Середовище робоче | Газ |
| Призначення гнучкої підводки | Для газових плит |
| Матеріал шланга | EPDM гума |
| Робочий тиск | 20 бар |
| Довжина | 800 мм |
| Радіус вигину | 110 мм |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Довжина, мм | 800 |
| Область застосування шланга | Водопостачання, Харчова промисловість, Газова зварка |
| Робоче середовище | Газ |
| Комплектація | без прокладок |
| Штрихкод | |
| Штрихкод | 4823122429506 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴






