Практична та зручна душова лійка має хромований дзеркальний корпус та сіру робочу поверхню. У центрі розташовані великі форсунки, по колу — дрібніші. Такий розподіл виходів води формує три режими душу. Вибрати будь-який з них можна за допомогою перемикача. Має стандартні розміри: довжина — 22,5 см, довжина тримача — 12,5 см, діаметр диска — 10 см. Монтується на шланг і легко очищається від нальоту та забруднень. Запакована в пупирчасту плівку, робоча поверхня захищена прозорою кришкою, вихід для різьби — ковпачком. Постачається у картонній коробці розміром 25×12×4,5 см, що захищає від появи подряпин під час транспортування. На упаковці є штрихкод. Термін служби — 3 роки. Гарантія — 2 роки. Виробництво — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Діаметр душового диску | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Сірий |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Ні |
| Можливість зміни кута нахилу | Ні |
| Штрихкод | |
| Штрихкод | 4823122428608 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴




