Сучасна та функціональна душова лійка чорного матового кольору виконана з міцного та безпечного пластику. На робочій поверхні розташовані два типи форсунок: великі — по центру, дрібні — по колу. Це забезпечує три режими душу. Перевести на будь-який із них можна за допомогою перемикача на поворотному диску. Завдяки опуклій формі форсунок поверхню лійки можна використовувати як масажну щітку під час душу. Лійка має зручний розмір: її довжина — 22,5 см, довжина ручки — 12,5 см, діаметр диска — 10 см. Сумісна зі стандартним душовим шлангом і не потребує особливого догляду. Запакована в пупирчасту плівку, робоча поверхня захищена прозорою кришкою, вихід для різьби — пластиковим ковпачком. Постачається у картонній коробці розміром 25×12×4,5 см, що захищає від появи подряпин під час транспортування. На упаковці є штрихкод. Термін служби: щонайменше 3 років. Гарантія — 2 роки. Виробництво — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Діаметр душового диску | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Ні |
| Можливість зміни кута нахилу | Ні |
| Штрихкод | |
| Штрихкод | 4823122428622 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴




