Душова ручна лійка із міцного та безпечного чорного пластику стане відмінним вибором для тих, хто цінує практичність та функціональність. На робочій поверхні діаметром 11 см розташовані білі та чорні форсунки різних розмірів. Вони забезпечують три режими подачі води. Перемикання між ними відбувається за допомогою поворотного диска. Лійка має масажний ефект завдяки опуклій формі форсунок. Компактний розмір робить її зручною у використанні. Вона легко кріпиться на душовий шланг і не потребує особливого догляду. Постачається в маркованому штрихкодом прозорому пакеті розміром 36 × 14 см. Додатково різьба закрита пластиковим ковпачком для недопущення подряпин під час транспортування. Термін служби: щонайменше 2 років. Гарантія — 1 рік. Виробництво — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Діаметр душового диску | 110 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Ні |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Штрихкод | |
| Штрихкод | 4823122428776 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴





