Елегантна лійка з дзеркальним хромованим корпусом та сірою матовою поверхнею виконана з міцного та безпечного пластику. На робочому диску діаметром 8 см рівномірно розміщені однакові за розміром форсунки. Це забезпечує м'який потік води. Завдяки опуклій формі форсунок лійку можна використовувати як масажну щітку під час приймання душа. Зручна ручка довжиною 10,5 см забезпечує надійний хват, а загальний компактний розмір (18 см) робить виріб практичним та універсальним. Лійка гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої ванної кімнати. Кріпиться на шланг. Не вимагає особливого догляду: достатньо протерти її ганчірочкою, щоб усунути сліди забруднення або краплі води. Постачається в маркованому штрихкодом прозорому пакеті розміром 33,5 × 12 см, що не допускає появи подряпин при транспортуванні. Термін служби: щонайменше 2 років. Гарантія — 1 рік. Виробництво — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 80 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Ні |
| Функція економії води | Ні |
| Можливість зміни кута нахилу | Ні |
| Штрихкод | |
| Штрихкод | 4823122428790 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴




