Душова лійка із міцного безпечного пластику відрізняється легкістю та зносостійкістю. Має стильний дизайн: корпус покритий хромом, що надає виробу дзеркального блиску, а робоча поверхня виконана у сірому матовому кольорі. Форсунки різних розмірів формують три режими води. Перевести на будь-який із них можна за допомогою поворотного диска діаметром 11 см. Додатково лійку можна використовувати як масажну щітку під час приймання душу — такий ефект забезпечують опуклі форми форсунок. Не потребує спеціального догляду — достатньо періодично очищати м'якою тканиною. Кріпиться на шланг. Постачається в маркованому штрихкодом прозорому силіконовому пакеті розміром 36 х 14 см. Додатково різьба захищена пластиковим ковпачком для запобігання подряпин при транспортуванні. Термін служби: щонайменше 2 років. Гарантія — 1 рік. Виробництво — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Діаметр душового диску | 110 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Ні |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Штрихкод | |
| Штрихкод | 4823122428806 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴





